• Forsiden

  • Solbjerg Fritidscenters bestyrelse


    Formand:
    Arne Andersen

    Havrevænget 3, Virring
    8660 Skanderborg
    Tlf 86927075
    E-mail: arnev@mail.dk

    Næstformand:
    Ole Alrø

    Møddebrovej 4
    8355 Solbjerg
    Tlf 86927125 og 40137011
    E-mail: ole@alroeolesen.dk

    Kasserer:
    Ingelise Pedersen

    Kærgårdsvej 63
    8355 Solbjerg
    Tlf 86927493
    E-mail: edward_pedersen@post.opasia.dk

    Medlem:
    Ove Hesselbjerg Nielsen

    Kærgårdsvej 53
    8355 Solbjerg
    Tlf 86927021 og 89404840
    E-mail: ovehess@profibermail.dk

    Solbjerg Fællesråds repræsentant:
    Jens Sejr Jensen

    Lethenborgvej 2, Hvilsted
    8355 Solbjerg
    Tlf 86531238 og 40283238
    E-mail:jens.sejr@mail.dk

    Revisor:
    John Sørensen



    8355 Solbjerg
    Tlf 86926212
    E-mail: john.soerensen@dk.ey.com

    Revisor:
    Gunnar Hauerslev

    Højlundsparken 44
    8355 Solbjerg
    Tlf 86928505
    E-mail: gunnar_h@mail.tele.dk
    Formand: Brian Jonassen ... Hasselvangen 30, 8355 Solbjerg ... Tlf. 2818 9091 ... brianjonassen@gmail.com
    Redaktionen af maanedsbladet SolbjergNu: Ansvarshavende Brian Jonassen, Hasselvangen 30, 8355 Solbjerg
    E-mail: Brianjonassen@gmail.com 2818 9091
    Layout Bjarne Lampe Højlundsparken 79, 8355 Solbjerg
    E-mail: Bjarne.lampe@mail.dk 8692 9555
    Annoncer Brian Jonassen, Hasselvangen 30, 8355 Solbjerg
    E-mail: Brianjonassen@gmail.com 2818 9091
    Aarhus Byråh;d Conny Bramsen, Lystenlund 21, 8355 Solbjerg
    (Rute 21) E-mail: Conny.bramsen@hotmail.com 8692 7771